Minibooks
Мир миниатюрной книги

Корзина пуста

Інформація для споживачів

Продаж за допомогою даного сайту здійснює ФО-П Манько Дмитро Олександрович зареєстрований як фізична особа – підприємець, ідентифікаційний номер 2536510078, свідоцтво платника єдиного податку А №276563 від 25.05.2012р.

  1. Свої зауваження, пропозиції і претензії ви можете передати Продавцю або його працівникам особисто за адресою м. Луганськ, 1-й мікрорайон, 1/1 в робочий час (з 9-00 до 18-00) чи направити поштою за адресою: 91055 м. Луганськ, 1-й мікрорайон, 1/1.
  2. Ви можете зателефонувати нам за номером [050-565-09-24] в робочий час (понеділок-п’ятниця з 9-00 до 18-00).
  3. Основні характеристики продукції, що продається, зазначені в описі кожного окремого товару на даному сайті.
  4. З вартістю та умовами доставки товарів ви можете ознайомитись http://minibooks.net.ua/oplata.
  5. Ознайомитись з детальним описом та умовами способів оплати ви можете тут -http://minibooks.net.ua/oplata.
  6. Покупці нашого магазину мають всі права, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів».
  7. Строк гарантійних зобов’язань по кожному окремому товару зазначені в описі відповідного товару на нашому сайті. Якщо інформація про строк гарантійних зобов’язань окремого товару не зазначена, виробник не надає гарантій щодо такого товару.
  8. Ви можете відмовитись від замовлення, здійсненого на нашому сайті до моменту оплати.
  9. Покупець має право розірвати договір на умовах Закону України «Про захист прав споживачів» за умови повідомлення про це продавця протягом чотирнадцяти днів з дати прийняття продукції. У разі розірвання договору Покупець повинен повідомити продавця про місце, де продукція може бути повернена. У разі розірвання договору товари, що були надіслані поштою, доставлені логістичною компанією чи кур’єрською службою, повинні бути повернені тим самим шляхом.